Dnia 2022-09-03 14:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz Tottenham vs Fulham zakończony wynikiem 2-1

Tottenham vs Fulham 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tottenham a Fulham zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-09-03 14:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Tottenham i Fulham.

Gole strzelali: P. Højbjerg 40' 1-0 Richarlison H. Kane 75' 2-0 A. Mitrović 83' 2-1 K. Tete

Żółte kartki Tottenham: Cristian Romero 27' Rodrigo Bentancur 69' Richarlison 90'

Żółte kartki Fulham: Kenny Tete 36' Bobby Reid 55' João Palhinha 63' Aleksandar Mitrović 86'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tottenham zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Manchester City i Sporting CP a Fulham podejmie Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Newcastle.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze Premier League. Złożone z uzdolnionych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły i piłkarze jak Cristian Romero Kenny Tete stale gwarantują wspaniałym fanom wiele przeżyć. Walki pomiędzy drużynami są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania męczą fana. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe znanej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Tottenham oraz Fulham w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.