Spotkanie pomiędzy Fulham oraz Brighton zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-08-30 18:30

Fulham kontra Brighton zakończony wynikiem 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fulham i Brighton wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-08-30 18:30 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Fulham a Brighton.

Gole strzelali: A. Mitrović 48' 1-0 N. Kebano L. Dunk 55' 2-0 A. Mac Allister 60' 2-1

Żółte kartki Fulham: Antonee Robinson 68' Harrison Reed 83'

Żółte kartki Brighton: Pervis Estupiñán 55'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Fulham stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Newcastle. Kolejno natomiast Brighton zmierzy się z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace oraz Liverpool.

Oddani fani futbolu z entuzjazmem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Antonee Robinson Pervis Estupiñán wielokrotnie gwarantują wspaniałym sympatykom mnóstwo wrażeń. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, że potyczki nas nudzą. Systematycznie obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Fulham i Brighton i ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Craven Cottage.