Leeds - Fulham, wynik spotkania 2-3

Leeds - Fulham zakończony wynikiem 2-3. Dnia 2022-10-23 13:00 na stadionie Elland Road rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Leeds i Fulham.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Leeds i Fulham zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: Rodrigo 20' 1-0 A. Mitrović 26' 1-1 Andreas Pereira B. De Cordova-Reid 74' 1-2 Andreas Pereira Willian 84' 1-3 H. Reed C. Summerville 90' 2-3 J. Gelhardt

Żółte kartki Leeds: Liam Cooper 39'

Żółte kartki Fulham: Antonee Robinson 62'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Fulham:

Główny sędzia meczu - Anthony Taylor, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Leeds stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Wolves natomiast Fulham zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Manchester United.

Wielu fanów futbolu z entuzjazmem śledzi pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze jak Liam Cooper Antonee Robinson stale gwarantują kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się nader zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż potyczki męczą fana. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste faule, widowiskowe bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Leeds i Fulham z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Elland Road.