Spotkanie West Ham - Fulham dnia 2024-04-14 13:00 na obiekcie London Stadium - wynik końcowy 0-2

Wczorajszy mecz na London Stadium przyniósł zaskakujący rezultat, kiedy drużyna Fulham pewnie pokonała West Ham 2-0. Bramki padły już przed przerwą, dając gościom prowadzenie 1-0, które potem zostali w stanie podwoić. Spotkanie zakończyło się korzystnym rezultatem dla ekipy Fulham, która zasłużenie wywiozła pełną pulę punktów z tego starcia w ramach 33. kolejki Premier League.

Relacja z meczu piłki nożnej West Ham vs Fulham

London Stadium był świadkiem emocjonującego starcia pomiędzy West Ham a Fulham w ramach 33. kolejki Premier League. Sędzia główny Stuart Attwell z Anglii poprowadził to spotkanie, które zakończyło się wynikiem 0-2 na korzyść gości.

Od samego początku mecz był pełen intensywności, a zawodnicy obu drużyn stawiali twarde warunki na boisku. Gospodarze starali się narzucić swoje warunki, ale to Fulham jako pierwsi wprowadzili niepokój w szeregach West Ham.

W 9. minucie to właśnie Andreas Pereira zdobył pierwszego gola dla Fulham, wykorzystując moment zamieszania w polu karnym Gospodarzy. Asystę przy tym trafieniu zanotował A. Iwobi, co sprawiło, że Goście wyszli na prowadzenie 0-1.

West Ham nie zamierzał jednak się poddać i starał się odrobić straty, jednak solidna obrona Fulham oraz skuteczna gra zespołowa uniemożliwiały Gospodarzom znalezienie drogi do bramki.

W drugiej połowie meczu West Ham ruszył do ataku z większą determinacją, próbując wyrównać wynik. Niestety, to ponownie Andreas Pereira okazał się bohaterem, zdobywając drugiego gola dla Fulham w 72. minucie po asyście A. Iwobi. Wynik meczu ustalił się na 0-2 dla Gości, co było bolesnym ciosem dla kibiców West Ham.

Mecz nie obył się bez kartek, zawodnikom obu drużyn nieco poniosły nerwy w trakcie spotkania. Żółte kartki otrzymali Lucas Paquetá z West Ham (90') oraz Andreas Pereira (61') i Bobby Decordova-Reid (81') z Fulham.

Po tej porażce West Ham czeka teraz seria trudnych spotkań, z kolejnościami z Bayer Leverkusen, Crystal Palace i Liverpool. Natomiast Fulham będzie zmierzyć się z takimi rywalami jak Liverpool, Crystal Palace i Brentford.

Wynik 0-2 na korzyść Fulham to zasłużone zwycięstwo, które daje Gościom cenne punkty w walce o ligowe cele. Kibice obu drużyn mieli okazję obejrzeć emocjonujące widowisko, które na długo pozostanie w ich pamięci.