Bristol City vs Fulham, wynik spotkania: 1-1

Pierwsza część spotkania między Bristol City oraz Fulham zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-09-25 14:00 na stadionie Ashton Gate rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 9 pomiędzy Bristol City a Fulham.

Gole strzelali: Aleksandar Mitrović 50' 0-1 Harry Wilson Kasey Palmer 79' 1-1

Żółte kartki Bristol City: Cameron Pring 22'

Żółte kartki Fulham: Nathaniel Chalobah 30' Bobby Reid 78' Harrison Reed 90'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Bristol City stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Peterborough i Bournemouth natomiast Fulham podejmie Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i QPR.

W dzisiejszych czasach wierni fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki, które startują w lidze Championship. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Cameron Pring Nathaniel Chalobah bardzo często zaserwowały fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite potyczki między zawodnikami okazują się bardzo zaciekłe, nie często bywa, że potyczki nudzą kibica. Zdarzają się bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, niezwykłe asysty i gole, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Championship. Bristol City oraz Fulham jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Ashton Gate.