Na obiekcie Craven Cottage odbyło się spotkanie Fulham - Reading zakończone wynikiem 1-2

Dnia 2021-09-18 14:00 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 8 pomiędzy Fulham a Reading.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Fulham i Reading zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: O. Ejaria 19' 0-1 J. Swift O. Ejaria 53' 0-2 A. Halilovic Muniz Rodrigo 86' 1-2 A. Mitrovic

Żółte kartki Fulham: J. Seri 28' H. Wilson 57' D. Odoi 65' T. Ream 77'

Żółte kartki Reading: J. Hoilett 34' J. Swift 56' A. R. Baba 58'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Reading:

Główny arbiter spotkania to Stephen Martin, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Fulham stanie naprzeciw Leeds, następne spotkania z drużynami Bristol City i Swansea a Reading z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Derby i Cardiff.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia w lidze Championship. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak J. Seri J. Hoilett raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często natrafiamy na wyśmienite gole czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się nader nieustępliwe, rzadko okazuje się ostatecznie, że widowiska nudzą. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych ioglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych drużyn jak Fulham i Reading w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Craven Cottage.