Mecz Preston - Fulham, wynik końcowy 1-1

Preston - Fulham, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Preston i Fulham zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2021-11-27 12:30 na stadionie Deepdale odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Preston oraz Fulham.

Gole strzelali: T. Ream 15' 0-1 J. Seri C. Evans 72' 1-1 E. Riis

Żółte kartki Preston: Sepp van den Berg 26' Ched Evans 80'

Żółte kartki Fulham: Antonee Robinson 48' Joshua Onomah 80'

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Fulham:

Główny sędzia spotkania to Chris Kavanagh, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Preston stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Barnsley oraz Millwall a Fulham z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Sheffield Utd.

Wielu kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Sepp van den Berg Antonee Robinson niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się książkowe asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają smaczku całemu widowisku. Walki między piłkarzami ligowymi są niezwykle zażarte, rzadko zdarza się, że potyczki nas męczą. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Championship. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Preston i Fulham w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Deepdale.