Spotkanie Fulham vs Swansea zakończone wynikiem 3-1 na stadionie Craven Cottage

Fulham vs Swansea, wynik końcowy 3-1.

Pierwsza połowa meczu między Fulham a Swansea zakończyła się 3-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2021-09-29 18:45 na stadionie Craven Cottage odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 10. Zmierzyły się Fulham i Swansea.

Gole strzelali: A. Mitrovic 12' 1-0 T. Ream A. Mitrovic 32' 2-0 N. Kebano J. Paterson 38' 2-1 J. Piroe A. Mitrovic 45' 3-1 D. Odoi

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki Swansea: B. Cabango 23'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Swansea:

Główny arbiter meczu to Josh Smith, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Fulham zmierzy się już z Coventry, następne spotkania z drużynami QPR i Cardiff. Kolejno natomiast Swansea zmierzy się z Derby. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff i West Brom.

Kibice śledzą ekscytujące starcia ligi Championship. Ciekawe futbolowe zespoły i zawodnicy jak B. Cabango częstokroć zapewniły własnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Systematycznie trafiamy na bezwzględne faule, przepiękne asysty oraz gole dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między drużynami piłkarskimi zdarzają się niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania drętwe. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe ligi Championship i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Fulham i Swansea oraz ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Craven Cottage.