Dnia 2022-12-26 15:00 na stadionie Selhurst Park miało miejsce spotkanie pomiędzy Crystal Palace i Fulham zakończone wynikiem 0-3

W dniu 2022-12-26 15:00 na stadionie Selhurst Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 17 pomiędzy Crystal Palace a Fulham.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Crystal Palace i Fulham wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Gole strzelali: B. De Cordova-Reid 31' 0-1 A. Mitrović T. Ream 71' 0-2 A. Mitrović 80' 0-3

Żółte kartki Crystal Palace: James Tomkins 20' James Tomkins 57'

Żółte kartki Fulham:

Czerwone kartki Crystal Palace: Tyrick Mitchell 34' James Tomkins 57'

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Crystal Palace stanie naprzeciw Bournemouth, następne spotkania z drużynami Tottenham i Southampton. Kolejno natomiast Fulham zmierzy się z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Hull City.

Wielu fanów śledzi ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak James Tomkins często zagwarantowały fantastycznym fanom mnóstwo emocji. Ustawicznie obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, że są to widowiska statyczne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Premier League i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Crystal Palace i Fulham oraz ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Selhurst Park.