Fulham vs Brighton, wynik meczu 3-0

W meczu 27. kolejki Premier League drużyna Fulham pewnie pokonała Brighton 3-0 na własnym boisku, na stadionie Craven Cottage. Spotkanie odbyło się dwa dni temu, 2 marca o godzinie 15:00, a gospodarze od pierwszej połowy narzucili swoje warunki rywalom, wychodząc na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem.

Relacja z przebiegu meczu Fulham - Brighton

W meczu 27. kolejki Premier League na stadionie Craven Cottage drużyna Fulham podejmowała gości z Brighton. Sędzią głównym spotkania był Simon Hooper z Anglii. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice pełni entuzjazmu wyczekiwali na widowisko na boisku.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00, a już w 21. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą strzału H. Wilsona, który wykorzystał asystę Rodrigo Muniza. Fulham dominowało na boisku, co zaowocowało drugim golem w 32. minucie, ponownie dzięki akcji Wilsona, tym razem z asystą Muniza.

Po pierwszej połowie wynik to 2-0 dla Fulham. Goście z Brighton próbowali odwrócić losy meczu, ale defensywa gospodarzy była nie do przejścia. W 57. minucie pierwszą żółtą kartkę otrzymał Carlos Baleba z Brighton, a w 89. minucie Bobby Decordova-Reid z Fulham.

Napięcie na boisku rosło, a w 90. minucie to Fulham ponownie zdobyło bramkę. Tym razem Adama Traoré był skuteczny, asystując przy trafieniu B. De Cordova-Reida. Wynik meczu ustalił się na 3-0 dla gospodarzy, co cieszyło fanów na trybunach.

Ostatecznie żadna z drużyn nie otrzymała czerwonych kartek, a Fulham zasłużenie sięgnęło po trzy punkty. Kibice mogli cieszyć się z udanego występu swojej drużyny, a zawodnicy opuszczali boisko podziękowując za wsparcie.

Po tym zwycięstwie Fulham z pewnością nabiera pewności siebie na nadchodzące spotkania. Ich kolejnymi rywalami będą drużyny Wolves, Tottenham oraz Sheffield Utd. Natomiast Brighton zmierzy się kolejno z AS Roma, Nottingham Forest i ponownie AS Roma. Emocje z pewnością pozostaną wysokie w nadchodzących meczach ligowych.