Fulham vs Tottenham, wynik spotkania 0-1

Fulham vs Tottenham 0-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Fulham oraz Tottenham wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2023-01-23 20:15 na stadionie Craven Cottage rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki Regular Season - 21 pomiędzy Fulham a Tottenham.

Gole strzelali: H. Kane 45' 0-1 Son Heung-Min

Żółte kartki Fulham: João Palhinha 17'

Żółte kartki Tottenham: Heung-min Son 28' Cristian Romero 70' Rodrigo Bentancur 78'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter spotkania - Paul Tierney, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Fulham stawi czoła Sunderland, następne spotkania z drużynami Chelsea i Nottingham Forest natomiast Tottenham z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Leicester.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą potyczki, które startują w lidze Premier League. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak João Palhinha Heung-min Son nieustannie serwują pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami z ligi są nader zaciekłe, nie często okazuje się, iż spotkania męczą. Ustawicznie zdarzają się brutalne faule, idealne bramki i asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Fulham oraz Tottenham z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Craven Cottage.