Spotkanie Wolves kontra Fulham na stadionie Molineux Stadium dnia 2022-08-13 14:00: 0-0

Pierwsza połowa meczu między Wolves a Fulham zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-08-13 14:00 na stadionie Molineux Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Wolves i Fulham.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wolves: Daniel Podence 17' Rúben Neves 36' Morgan Gibbs-White 90'

Żółte kartki Fulham: João Palhinha 44' Harrison Reed 50' Aleksandar Mitrović 90'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter meczu - John Brooks, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wolves stanie naprzeciw Tottenham, następne spotkania z drużynami Preston i Newcastle. Kolejno natomiast Fulham zmierzy się z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Crawley Town i Arsenal.

Oddani fani futbolu śledzą poczynania, które startują w lidze Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Daniel Podence João Palhinha częstokroć zapewniły wyborowym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Wielokrotnie obserwujemy idealnie wyliczone gole i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe zmagania między zawodnikami ligowymi są nader nieustępliwe, rzadko bywa, iż mecze nas męczą. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe ligi Premier League. Udział takich popularnych zespołów jak Wolves oraz Fulham w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Molineux Stadium.