Dnia 2023-05-20 14:00 odbył się mecz Fulham kontra Crystal Palace - końcowy wynik 2-2

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Fulham oraz Crystal Palace zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-05-20 14:00 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Fulham i Crystal Palace.

Gole strzelali: O. Édouard 34' 0-1 E. Eze A. Mitrović 45' 1-1 A. Mitrović 61' 2-1 Willian J. Ward 83' 2-2

Żółte kartki Fulham: Tosin Adarabioyo 71' João Palhinha 85' Antonee Robinson 90'

Żółte kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny sędzia meczu - Josh Smith, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Fulham stawi czoła Manchester United, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i natomiast Crystal Palace podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że fani śledzą poczynania ligi Premier League. Złożone z utalentowanych zawodników piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Tosin Adarabioyo wielokrotnie gwarantują swoim wiernym entuzjastom wiele wspaniałych emocji. Regularnie natrafiamy na niezwykłe bramki czy asysty, bezlitosne faule gwarantujące niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami są zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że zmagania nudzą kibica. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Fulham oraz Crystal Palace i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Craven Cottage.