Spotkanie Fulham - Aston Villa, wynik końcowy 3-0

Fulham - Aston Villa, wynik 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fulham oraz Aston Villa wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-10-20 18:30 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 12. Zmierzyły się Fulham oraz Aston Villa.

Gole strzelali: H. Reed 36' 1-0 A. Mitrović 68' 2-0 T. Mings 84' 3-0

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki Aston Villa: Leon Bailey 57' Tyrone Mings 60'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Aston Villa: Douglas Luiz 62'

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Fulham zmierzy się już z Everton, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Manchester United natomiast Aston Villa zmierzy się z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Manchester United.

Bardzo często liczni kibice śledzą ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Ciekawe piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Leon Bailey nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi są zażarte, nie często okazuje się definitywnie, iż są to zmagania statyczne. Natrafiamy na idealne bramki i asysty, nieczyste faule kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Fulham oraz Aston Villa oraz ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Craven Cottage.