Na obiekcie Emirates Stadium dnia 2022-08-27 16:30 odbył się mecz Arsenal - Fulham: wynik końcowy 2-1

Arsenal - Fulham 2-1. W dniu 2022-08-27 16:30 na stadionie Emirates Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Arsenal i Fulham.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Arsenal i Fulham wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: A. Mitrović 56' 0-1 M. Ødegaard 64' 1-1 B. Saka Gabriel Magalhães 86' 2-1 W. Saliba

Żółte kartki Arsenal: Benjamin White 36' Gabriel Jesus 45'

Żółte kartki Fulham: João Palhinha 45' Antonee Robinson 51' Bobby Reid 70'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Fulham:

Główny sędzia spotkania - Jarred Gillett, Australia. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Arsenal stanie naprzeciw Aston Villa, następne spotkania z drużynami Manchester United i FC Zurich. Kolejno natomiast Fulham zmierzy się z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Chelsea.

Wierni kibice futbolu śledzą starcia ligi Premier League. Fascynujące piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Benjamin White João Palhinha wielokrotnie zapewniają wspaniałym kibicom wiele wrażeń. Zdarzają się przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki między graczami okazują się zaciekłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż są to widowiska statyczne. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich iprzeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Arsenal i Fulham z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Emirates Stadium.