Newcastle kontra Fulham, wynik meczu 1-0

Newcastle kontra Fulham zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2023-01-15 14:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 20. Zmierzyły się Newcastle i Fulham.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Newcastle i Fulham wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: A. Isak 89' 1-0 C. Wilson

Żółte kartki Newcastle: Nick Pope 69'

Żółte kartki Fulham: Layvin Kurzawa 48' Tim Ream 60' Andreas Pereira 63'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Fulham:

Główny sędzia spotkania to Robert Jones, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Newcastle stanie naprzeciw Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Southampton i Southampton. Kolejno natomiast Fulham z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland i Chelsea.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani śledzą ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Nick Pope Layvin Kurzawa często zaserwowały wyśmienitym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często trafiamy na brutalne faule zakończone żółtą kartką, książkowe gole oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się bardzo zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to zmagania nużące. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Newcastle i Fulham z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, St. James' Park.

Ciekawy artykuł czeka na Ciebie - Wejdź w link!