Mecz Arsenal vs Fulham zakończony wynikiem 2-2

Arsenal vs Fulham, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Arsenal i Fulham wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2023-08-26 14:00 na stadionie Emirates Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 3. Zmierzyły się Arsenal i Fulham.

Gole strzelali: Andreas Pereira 1' 0-1 B. Saka 70' 1-1 E. Nketiah 72' 2-1 Fábio Vieira João Palhinha 87' 2-2 H. Reed

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Fulham: Marek Rodák -5' Raúl Jiménez 19' Calvin Bassey 50' Saša Lukić 66' Calvin Bassey 83' Kenny Tete 90'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Fulham: Calvin Bassey 83'

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Arsenal zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Everton i Tottenham a Fulham podejmie Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Luton.

Coraz częściej kibice śledzą poczynania w lidze Premier League. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Marek Rodák wielokrotnie zaserwowały swoim stałym kibicom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bardzo zaciekłe, rzadko okazuje się koniec końców, że są to widowiska nużące. Bardzo często natrafiamy na wyjątkowe asysty i bramki, ostre faule, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i przeglądać spotkania sportowe ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Arsenal i Fulham z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Emirates Stadium.