Mecz Derby vs Fulham dnia 2022-04-15 19:00 na obiekcie Pride Park Stadium - 2-1

Dnia 2022-04-15 19:00 na obiekcie sportowym Pride Park Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 42. Na przeciw siebie stanęły Derby i Fulham.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Derby i Fulham wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: Fábio Carvalho 20' 0-1 B. De Cordova-Reid L. Plange 50' 1-1 L. Buchanan T. Adarabioyo 73' 2-1

Żółte kartki Derby: Liam Thompson 33' Tom Lawrence 61' Ryan Allsop 89' Eiran Joe Cashin 90'

Żółte kartki Fulham: Joe Bryan 90'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter meczu - Robert Jones, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Derby zmierzy się już z Bristol City, następne spotkania z drużynami Blackpool i Cardiff. Kolejno natomiast Fulham z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Nottingham Forest.

Fani futbolu śledzą niezwykle fascynujące potyczki w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Liam Thompson Joe Bryan wielokrotnie zapewniły fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na spektakularne gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się nader zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że zmagania przynudzają. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Derby i Fulham z ligi Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Pride Park Stadium.