Na obiekcie Craven Cottage dnia 2022-11-13 16:30 odbył się mecz Fulham - Manchester United: wynik końcowy 1-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fulham a Manchester United wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-11-13 16:30 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki Regular Season - 16 pomiędzy Fulham a Manchester United.

Gole strzelali: C. Eriksen 14' 0-1 D. James 61' 1-1 A. Garnacho 90' 1-2 C. Eriksen

Żółte kartki Fulham: Bobby Reid 33'

Żółte kartki Manchester United: Alejandro Garnacho 90'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Manchester United:

Główny arbiter spotkania - Paul Tierney, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Fulham zmierzy się już z Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Leicester. Kolejno natomiast Manchester United z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest oraz Wolves.

Liczna grupa kibiców śledzi ciekawe potyczki ligi Premier League. Interesujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Bobby Reid Alejandro Garnacho raz za razem serwują kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami zdarzają się zagorzałe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania statyczne. Obserwujemy przepiękne asysty czy gole, bezwzględne sytuacje na faul dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Fulham i Manchester United i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Craven Cottage.