Blackpool vs Fulham, wynik spotkania - 1-0

Blackpool vs Fulham 1-0. Dnia 2021-09-11 14:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Blackpool i Fulham.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Blackpool a Fulham wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: J. Bowler 49' 1-0 K. Stewart

Żółte kartki Blackpool: Kevin Stewart 53' Jordan Lawrence-Gabriel 86' Luke Garbutt 90'

Żółte kartki Fulham: Domingos Quina 59' Harrison Reed 73' Denis Odoi 79'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Fulham:

Główny sędzia meczu - John Busby, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Blackpool stanie naprzeciw Huddersfield, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Barnsley. Kolejno natomiast Fulham z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Leeds.

Dzisiaj oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Kevin Stewart Domingos Quina nader często zagwarantowały własnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to spotkania nie warte uwagi. Wielokrotnie zdarzają się ostre faule, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich iprzeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Blackpool i Fulham jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Bloomfield Road.