Dnia 2023-02-11 15:00 na obiekcie Craven Cottage miało miejsce spotkanie Fulham kontra Nottingham Forest: końcowy wynik 2-0

Fulham kontra Nottingham Forest zakończony wynikiem 2-0.

Pierwsza połowa spotkania między Fulham oraz Nottingham Forest zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2023-02-11 15:00 na stadionie Craven Cottage rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 23 pomiędzy Fulham a Nottingham Forest.

Gole strzelali: Willian 17' 1-0 M. Solomon 88' 2-0 Andreas Pereira

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki Nottingham Forest: Serge Aurier 15'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Fulham stanie naprzeciw Brighton, następne spotkania z drużynami Wolves i Brentford. Kolejno natomiast Nottingham Forest podejmie Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Everton.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Serge Aurier raz za razem zagwarantowały swoim stałym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Bardzo często zdarzają się ostre faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę zmagania między graczami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa, że mecze przynudzają. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Fulham oraz Nottingham Forest z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Craven Cottage.