Spotkanie West Ham - Fulham dnia 2022-10-09 13:00 na stadionie London Stadium: końcowy wynik 3-1

Dnia 2022-10-09 13:00 na obiekcie sportowym London Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły West Ham i Fulham.

Po pierwszej połowie meczu między West Ham oraz Fulham wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: Andreas Pereira 5' 0-1 N. Kebano J. Bowen 29' 1-1 G. Scamacca 62' 2-1 Lucas Paquetá M. Antonio 90' 3-1

Żółte kartki West Ham: Thilo Kehrer 83'

Żółte kartki Fulham: Andreas Pereira 27' Harrison Reed 58' Carlos Vinícius 65'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Fulham:

Główny sędzia meczu to Chris Kavanagh, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu West Ham stanie naprzeciw Anderlecht, następne spotkania z drużynami Southampton i Liverpool a Fulham zmierzy się z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Leeds.

Coraz częściej liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Thilo Kehrer Andreas Pereira wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Systematycznie natrafiamy na nieprzepisowe faule, spektakularne gole i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Interesujące walki między piłkarzami z ligi bywają zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, że są to potyczki statyczne. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. West Ham oraz Fulham i ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak London Stadium.