Fulham vs Bournemouth, wynik meczu: 1-1

W dniu 2021-12-03 19:45 na obiekcie sportowym Craven Cottage odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 21 pomiędzy Fulham a Bournemouth.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fulham a Bournemouth wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: D. Solanke 46' 0-1 P. Billing T. Adarabioyo 84' 1-1 T. Cairney

Żółte kartki Fulham: Fabio Carvalho 51' Joe Bryan 68' Bobby Reid 82'

Żółte kartki Bournemouth: Lewis Cook 16' Jack Stacey 34' Adam Smith 61' Mark Travers 62' Ryan Christie 80' Philip Billing 88'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny sędzia meczu - Tim Robinson, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Fulham stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Birmingham. Kolejno natomiast Bournemouth zmierzy się z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i QPR.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania ligi Championship. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Fabio Carvalho Lewis Cook stale gwarantują pierwszorzędnym fanom wiele przeżyć. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Obserwujemy nieprzepisowe faule, widowiskowe bramki i asysty, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Championship i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Fulham i Bournemouth w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Craven Cottage.