Mecz między Fulham oraz West Ham dnia 2023-12-10 14:00 - wynik końcowy 5-0

W minioną sobotę na Craven Cottage odbył się mecz pomiędzy drużynami Fulham i West Ham. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-0 na korzyść gospodarzy, którzy już przed przerwą prowadzili 3-0. Mecz należał do 16. kolejki Premier League i odbył się o godzinie 14:00.]]>

Sprawozdanie z meczu Fulham - West Ham

Witajcie kochani kibice! Dziś mieliśmy okazję być świadkami niezapomnianego widowiska na Craven Cottage, gdzie drużyna Fulham podejmowała West Ham. Mecz zakończył się wynikiem 5-0, a emocje sięgały zenitu. Sprawdźmy, co działo się na boisku!

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:00, a atmosfera na stadionie była niesamowita. Kibice obu drużyn nie zawiedli, tworząc niesamowite wsparcie dla swoich ulubieńców. Sędzią głównym był Paul Tierney, który miał swoje ręce pełne roboty przy takim burzliwym starciu.

Pierwsza bramka padła już w 22. minucie, kiedy R. Jiménez zapewnił prowadzenie dla Fulham. To był początek serii trafień, które wstrząsnęły kibicami na całym stadionie. Willian podwyższył wynik na 2-0 w 31. minucie, będąc asystowanym przez A. Iwobi. Chwilę później, T. Adarabioyo ustalił wynik na 3-0 po doskonałej asyście Andreas Pereira.

Po przerwie, emocje nie opadły. W 60. minucie H. Wilson strzelił czwartego gola dla Fulham, a asystę zanotował T. Cairney. Na koniec, w 88. minucie, Carlos Vinícius ustalił wynik meczu na 5-0, ponownie asystując H. Wilsonowi.

Były także żółte kartki. João Palhinha i Fodé Ballo-Touré otrzymali kartki dla Gospodarzy, a dla Gości kartoniki zobaczył Aaron Cresswell oraz jeden z zawodników drużyny przeciwnej.

Nie podano informacji o czerwonych kartkach, więc można założyć, że mecz przebiegał w dobrej atmosferze, bez zbyt brutalnej gry.

Wynik 5-0 na pewno zachwycił kibiców Fulham, natomiast West Ham będzie musiał szybko otrząsnąć się po tym bolesnym starciu. Najbliższe mecze zapowiadają się interesująco, więc trzymajcie rękę na pulsie, a ja będę relacjonować dla was najważniejsze wydarzenia ze świata piłki nożnej!