Mecz Fulham vs Manchester City zakończony wynikiem 1-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Fulham i Manchester City zakończyła się 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-04-30 13:00 na stadionie Craven Cottage odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Fulham i Manchester City.

Gole strzelali: E. Haaland 3' 0-1 Carlos Vinícius 15' 1-1 H. Wilson J. Álvarez 36' 1-2 R. Mahrez

Żółte kartki Fulham: Kenny Tete 70'

Żółte kartki Manchester City: Jack Grealish 70' Kyle Walker 90' Ederson 90'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny sędzia spotkania to Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Fulham stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami Leicester i Southampton. Kolejno natomiast Manchester City zmierzy się z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Real Madrid.

Oddani kibice piłki nożnej z zapałem śledzą pasjonujące starcia ligi Premier League. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo Kenny Tete Jack Grealish nieraz zaserwowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że mecze męczą fana. Obserwujemy wyjątkowe asysty czy gole, bezlitosne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Premier League. Fulham i Manchester City oraz ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Craven Cottage.