Na obiekcie Craven Cottage dnia 2023-04-08 14:00 odbył się mecz Fulham vs West Ham: wynik 0-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fulham i West Ham wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2023-04-08 14:00 na stadionie Craven Cottage rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Fulham a West Ham.

Gole strzelali: H. Reed 23' 0-1

Żółte kartki Fulham: Carlos Vinícius 62'

Żółte kartki West Ham: Declan Rice 73'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Fulham zmierzy się już z Everton, następne spotkania z drużynami Leeds i Aston Villa. Kolejno natomiast West Ham z Gent. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Gent.

Fani piłki nożnej śledzą starcia, które dotyczą ligi Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Carlos Vinícius Declan Rice wielokrotnie gwarantują wyborowym miłośnikom mnóstwo emocji. Zdarzają się idealne asysty czy bramki, bezwzględne faule kończące się czerwoną kartką gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami okazują się zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż spotkania przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe znanej ligi Premier League i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Fulham i West Ham w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Craven Cottage.