Spotkanie Middlesbrough kontra Fulham zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Riverside Stadium

Middlesbrough kontra Fulham, wynik końcowy 0-1. W dniu 2022-04-06 18:45 na stadionie Riverside Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Middlesbrough i Fulham.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Middlesbrough oraz Fulham zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: A. Mitrović 73' 0-1 H. Wilson

Żółte kartki Middlesbrough: Matt Crooks 72' Riley McGree 83' Paddy McNair 90'

Żółte kartki Fulham: Fabio Carvalho 54' Harrison Reed 65'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter meczu to James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Middlesbrough stawi czoła Bournemouth, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Swansea a Fulham zmierzy się z Derby. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Bournemouth.

Liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze Championship. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Matt Crooks Fabio Carvalho raz za razem zaserwowały wspaniałym kibicom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtą kartką, wspaniałe asysty oraz bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że potyczki nie są warte uwagi. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Middlesbrough oraz Fulham oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Riverside Stadium.