Spotkanie QPR vs Fulham, wynik 0-2

QPR vs Fulham 0-2.

Pierwsza część spotkania między QPR oraz Fulham zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-04-02 14:00 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 40. Na przeciw siebie stanęły QPR i Fulham.

Gole strzelali: A. Mitrović 14' 0-1 Fábio Carvalho A. Mitrović 78' 0-2

Żółte kartki QPR: Lee Wallace 51' Yoann Barbet 76' Samuel Field 90'

Żółte kartki Fulham:

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter meczu - Gavin Ward, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna QPR stanie naprzeciw Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Preston i Huddersfield. Kolejno natomiast Fulham zmierzy się z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Derby.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi poczynania ligi Championship. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Lee Wallace nieustannie gwarantują kapitalnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się książkowe gole i asysty, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania między graczami ligowymi bywają bardzo zażarte, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to potyczki nużące. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Championship. QPR oraz Fulham i ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.