Back to Top

West Ham vs Fulham zakończony wynikiem 0-2

Spotkanie West Ham - Fulham dnia 2024-04-14 13:00 na obiekcie London Stadium - wynik końcowy 0-2

Wczorajszy mecz na London Stadium przyniósł zaskakujący rezultat, kiedy drużyna Fulham pewnie pokonała West Ham 2-0. Bramki padły już przed przerwą, dając gościom prowadzenie 1-0, które potem zostali w stanie podwoić. Spotkanie zakończyło się korzystnym rezultatem dla ekipy Fulham, która zasłużenie wywiozła pełną pulę punktów z tego starcia w ramach 33. kolejki Premier League.

Nottingham Forest vs Fulham, wynik końcowy 3-1

Spotkanie Nottingham Forest vs Fulham, wynik końcowy 3-1

W najnowszym starciu Premier League pomiędzy Nottingham Forest a Fulham, The Reds okazali się zdecydowanie lepsi, zwyciężając 3-1. Mecz rozegrany został na The City Ground 2 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:30. Już od pierwszej połowy Forest narzuciło swoje warunki, zdobywając aż trzy bramki, co dało im solidne prowadzenie przed przerwą.

Fulham - Newcastle wynik meczu 0-1

Spotkanie Fulham - Newcastle, wynik 0-1

W meczu 32. kolejki Premier League na stadionie Craven Cottage drużyna Fulham podejmowała Newcastle. Spotkanie to odbyło się 2 dni temu, 6 kwietnia o godzinie 14:00. Ostatecznie to Newcastle wyszło zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, ale ostatecznie to goście zdołali zdobyć bramkę, zapewniając sobie cenne punkty.

Mecz pomiędzy Nottingham Forest - Fulham 3-1

Mecz Nottingham Forest kontra Fulham zakończony wynikiem 3-1

W sobotni wieczór na stadionie The City Ground doszło do starcia pomiędzy drużynami Nottingham Forest i Fulham w ramach 31. kolejki Premier League. Nottingham Forest odniosło pewne zwycięstwo, pokonując rywali 3-1. Wynik na przerwę wskazywał na dominację gospodarzy, którzy prowadzili 3-0. Mecz odbył się dokładnie sześć dni temu o godzinie 18:30, zakończył się więc 2024-04-02.

Mecz pomiędzy Sheffield Utd vs Fulham, wynik końcowy 3-3

Sheffield Utd kontra Fulham, wynik meczu: 3-3

W piłkarskim starciu pomiędzy Sheffield Utd a Fulham na stadionie Bramall Lane doszło do prawdziwej burzy emocji. Mecz zakończył się remisem 3-3 po widowiskowej drugiej połowie, która dostarczyła kibicom wiele powodów do ekscytacji. Pomimo braku goli w pierwszej połowie, druga część spotkania była pełna dramatyzmu i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Drużyny zaserwowały widowisko na najwyższym poziomie, pozostawiając fanów w zachwycie do samego końca.

Fulham kontra Tottenham 3-0

Spotkanie Fulham - Tottenham zakończone wynikiem 3-0

W meczu 29. kolejki Premier League Fulham podejmowało na własnym boisku Tottenham. Spotkanie, które odbyło się 16 marca o godzinie 17:30 na Craven Cottage, zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy ze zdobyczą wynikiem 3-0.

Wolves - Fulham, wynik 2-1

Wolves kontra Fulham, wynik meczu 2-1

W ostatnim starciu Premier League, które odbyło się na Molineux Stadium, drużyna Wolves podejmowała ekipę Fulham. Mecz, który rozpoczął się 9 marca o godzinie 15:00, dostarczył kibicom wiele emocji. Po wyrównanej pierwszej połowie, ostatecznie to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 2-1 nad rywalami.

Fulham vs Brighton 3-0

Fulham vs Brighton, wynik meczu 3-0

W meczu 27. kolejki Premier League drużyna Fulham pewnie pokonała Brighton 3-0 na własnym boisku, na stadionie Craven Cottage. Spotkanie odbyło się dwa dni temu, 2 marca o godzinie 15:00, a gospodarze od pierwszej połowy narzucili swoje warunki rywalom, wychodząc na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem.

Mecz Manchester United vs Fulham, wynik końcowy 1-2

Mecz Manchester United kontra Fulham, wynik 1-2

Wczoraj na Old Trafford odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Manchester United i Fulham w ramach 26. kolejki Premier League. Mimo bramki na początku drugiej połowy, to goście zdołali odwrócić losy spotkania, pokonując gospodarzy 2:1. Manchester United musi teraz poważnie zastanowić się nad kolejnymi krokami, aby poprawić swoją pozycję w tabeli.