Dnia 2024-05-11 11:30 odbył się mecz Fulham - Manchester City zakończony wynikiem 0-4

Sobota na Craven Cottage przyniosła emocjonujące starcie w ramach 37. kolejki Premier League, gdzie Fulham zmierzyło się z Manchester City. Dominacja gości była widoczna już od pierwszych minut, co znalazło odzwierciedlenie w wyniku końcowym 0-4 na korzyść Manchester City. Już do przerwy liderzy prowadzili 1-0, a w drugiej połowie nie dali żadnych złudzeń gospodarzom, skutecznie rozbudowując swoją przewagę.

Mecz na Craven Cottage: Fulham kontra Manchester City

Witajcie na Craven Cottage, gdzie dzisiaj odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Fulham i Manchester City. Sędzią głównym tego starcia był Anthony Taylor z Anglii. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowite widowisko.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. To jednak goście z Manchesteru jako pierwsi otworzyli wynik meczu. W 13. minucie Kevin De Bruyne znalazł J. Gvardiola, który pewnym strzałem pokonał bramkarza Fulham, dając prowadzenie swojej drużynie.

W drugiej połowie Manchester City kontynuował swoją dominację na boisku. W 59. minucie to Phil Foden podwyższył prowadzenie gości po zagraniu Bernardo Silvy. Chwilę później to znowu J. Gvardiol wpisał się na listę strzelców, zdobywając bramkę po asyście Bernardo Silvy w 71. minucie.

Na koniec emocji nie brakowało, gdyż w doliczonym czasie gry J. Álvarez ustalił wynik meczu na 0-4 na korzyść Manchesteru City. Na boisku nie obyło się również bez kontrowersji, w ostatnich chwilach gry czerwoną kartkę ujrzał zawodnik Fulham, Issa Diop, za agresywne zachowanie.

Po tym zwycięstwie Manchester City zbliża się coraz bardziej do tytułu mistrza Premier League, natomiast Fulham będzie musiał popracować nad swoją formą, aby uniknąć strefy spadkowej. Następne mecze dla obu drużyn zapowiadają się bardzo interesująco, zwłaszcza derby Manchesteru między City a United. Emocje gwarantowane!