Na stadionie Craven Cottage dnia 2023-03-12 14:00 odbyło się spotkanie Fulham - Arsenal - 0-3

Po pierwszej połowie spotkania między Fulham i Arsenal wynik wynosił 0-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2023-03-12 14:00 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 27 pomiędzy Fulham a Arsenal.

Gole strzelali: Gabriel Magalh?es 21' 0-1 L. Trossard Gabriel Martinelli 26' 0-2 L. Trossard M. ?degaard 45' 0-3 L. Trossard

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki Arsenal: Martin ?degaard 74'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Arsenal:

Główny arbiter spotkania - David Coote, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Fulham stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Manchester United i Bournemouth. Kolejno natomiast Arsenal z Sporting CP. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Leeds.

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi pasjonujące poczynania ligi Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak Martin ?degaard nieustannie serwują wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy książkowe asysty czy bramki, ostre sytuacje na faul, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Niesamowite walki między graczami bywają nader zażarte, nie często zdarza się, że są to potyczki nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych, oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Fulham i Arsenal jak ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Craven Cottage.