Mecz pomiędzy Fulham oraz Preston zakończony wynikiem 3-0 na stadionie Craven Cottage

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fulham i Preston wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-04-19 18:45 na obiekcie sportowym Craven Cottage odbył się mecz ligi Championship kolejki 43. Zmierzyły się ze sobą Fulham oraz Preston.

Gole strzelali: A. Mitrović 9' 1-0 J. Bryan Fábio Carvalho 34' 2-0 A. Mitrović 41' 3-0 H. Wilson

Żółte kartki Fulham: Tom Cairney 20'

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 45'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Preston:

Główny sędzia spotkania to Leigh Doughty, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Fulham stanie naprzeciw Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Luton oraz Sheffield Utd natomiast Preston z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley oraz Middlesbrough.

Liczni fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Championship. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak Tom Cairney Benjamin Whiteman częstokroć zaserwowały fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy bezwzględne faule, wspaniałe bramki i asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, iż zmagania przynudzają. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak Fulham i Preston z ligi Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Craven Cottage.