Fulham - Blackburn, wynik meczu - 2-0

Fulham - Blackburn 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Fulham i Blackburn wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-03-05 12:30 na stadionie Craven Cottage odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Fulham i Blackburn.

Gole strzelali: N. Kebano 25' 1-0 H. Wilson 35' 2-0 T. Adarabioyo

Żółte kartki Fulham: Neco Williams 64' Tim Ream 80'

Żółte kartki Blackburn: Tyrhys Dolan 35' Darragh Lenihan 87'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Fulham stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Barnsley i West Brom a Blackburn podejmie Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Derby.

Kibice śledzą potyczki w lidze Championship. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Neco Williams Tyrhys Dolan systematycznie serwują własnym fanom wiele wspaniałych emocji. Obserwujemy niezwykłe bramki oraz asysty, brutalne faule zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko walki między piłkarzami ligowymi zdarzają się nader zażarte, nie często okazuje się, że zmagania nudzą kibica. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak Fulham i Blackburn w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Craven Cottage.