Dnia 2022-02-08 19:45 na stadionie Craven Cottage miało miejsce spotkanie pomiędzy Fulham i Millwall zakończone wynikiem 3-0

W dniu 2022-02-08 19:45 na stadionie Craven Cottage rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 31 pomiędzy Fulham a Millwall.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fulham a Millwall wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: A. Mitrović 29' 1-0 A. Mitrović 50' 2-0 B. De Cordova-Reid 87' 3-0 F. Carvalho

Żółte kartki Fulham: Aleksandar Mitrović 84'

Żółte kartki Millwall: Maikel Kieftenbeld 35' Shaun Hutchinson 61' Mason Bennett 74'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Fulham stawi czoła Huddersfield, następne spotkania z drużynami Peterborough i Cardiff. Kolejno natomiast Millwall z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Derby.

Fani śledzą poczynania, które startują w lidze Championship. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak Aleksandar Mitrović Maikel Kieftenbeld raz za razem zagwarantowały wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami ligowymi okazują się zaciekłe, rzadko zdarza się koniec końców, że widowiska męczą. Stale zdarzają się niezwykłe bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają smaczku całemu widowisku. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Fulham i Millwall w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Craven Cottage.