Fulham vs Blackpool, wynik meczu - 1-1

W dniu 2022-01-29 15:00 na obiekcie sportowym Craven Cottage odbył się mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 29 pomiędzy Fulham a Blackpool.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fulham a Blackpool wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: A. Mitrović 6' 1-0 F. Carvalho J. Bowler 57' 1-1 C. Hamilton

Żółte kartki Fulham: Denis Odoi 26' Aleksandar Mitrović 45' Fabio Carvalho 68' Harry Wilson 75'

Żółte kartki Blackpool: Kenneth Dougall 39' Jordan Lawrence-Gabriel 90'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter spotkania - Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Fulham stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami Millwall i Hull City. Kolejno natomiast Blackpool podejmie Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Bournemouth.

Dzisiaj liczni fani śledzą poczynania, które startują w lidze Championship. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Denis Odoi Kenneth Dougall wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Nieustannie zdarzają się ostre faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, idealne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, iż widowiska przynudzają. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Championship i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Fulham oraz Blackpool w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Craven Cottage.