Mecz Luton - Fulham zakończony wynikiem 1-1

Luton - Fulham, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Luton a Fulham zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2021-12-11 15:00 na stadionie Kenilworth Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Luton oraz Fulham.

Gole strzelali: Aleksandar Mitrović 19' 0-1 Elijah Adebayo 62' 1-1 James Bree

Żółte kartki Luton: Allan Campbell 42'

Żółte kartki Fulham:

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Luton stawi czoła Reading, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Swansea natomiast Fulham z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham oraz Reading.

Liczni fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Allan Campbell wielokrotnie zaserwowały fantastycznym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Wspaniałe potyczki między drużynami zdarzają się nieustępliwe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż widowiska przynudzają. Zdarzają się niezwykłe asysty i gole, bezlitosne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Championship oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Luton oraz Fulham i ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Kenilworth Road.