Fulham kontra West Brom, wynik meczu: 3-0

Fulham kontra West Brom 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fulham a West Brom wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2021-10-30 11:30 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Fulham i West Brom.

Gole strzelali: A. Mitrović 20' 1-0 A. Mitrović 40' 2-0 A. Mitrović 82' 3-0 H. Wilson

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki West Brom: Semi Ajayi 23' Kyle Bartley 52' Robert Snodgrass 76'

Czerwone kartki Fulham: Tosin Adarabioyo 85'

Czerwone kartki West Brom: Darnell Furlong 70'

Główny sędzia meczu - M. Salisbury. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Fulham stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Peterborough i Barnsley. Kolejno natomiast West Brom podejmie Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Huddersfield.

Bardzo często oddani kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą fascynujące potyczki w lidze Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Semi Ajayi wielokrotnie zapewniają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się wspaniałe asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje na faul, które dodają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami są zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że mecze męczą fana. Zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich orazoglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Fulham oraz West Brom jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Craven Cottage.