Fulham kontra Cardiff, wynik meczu: 2-0

Fulham kontra Cardiff, wynik 2-0. Dnia 2021-10-20 18:45 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Fulham i Cardiff.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Fulham a Cardiff zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: T. Cairney 57' 1-0 H. Wilson A. Mitrović 63' 2-0 B. De Cordova-Reid

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki Cardiff: Marlon Pack 69' Joel Bagan 78' Perry Ng 85'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny arbiter meczu to Tim Robinson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Fulham stanie naprzeciw West Brom, następne spotkania z drużynami Blackburn i Peterborough. Kolejno natomiast Cardiff z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Huddersfield.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi poczynania w lidze Championship. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Marlon Pack wielokrotnie zapewniły fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to mecze mało interesujące. Ustawicznie obserwujemy wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Fulham oraz Cardiff w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Craven Cottage.