Dnia 2021-08-28 14:00 na obiekcie Craven Cottage miało miejsce spotkanie między Fulham i Stoke City - 3-0

W dniu 2021-08-28 14:00 na stadionie Craven Cottage odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Fulham a Stoke City.

Pierwsza część spotkania między Fulham a Stoke City zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: H. Wilson 5' 1-0 A. Mitrović B. De Cordova-Reid 53' 2-0 A. Mitrović 72' 3-0 H. Wilson

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki Stoke City: Ben Wilmot 40'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Stoke City:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Fulham zmierzy się już z Birmingham, następne spotkania z drużynami Reading i Leeds natomiast Stoke City zmierzy się z Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami Derby i Watford.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Ben Wilmot raz za razem zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Obserwujemy widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między graczami bywają nader zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że są to spotkania mało interesujące. Zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Fulham oraz Stoke City oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Craven Cottage.